Як стверджують психологи, діти схильні гірше поводитися з тими, із ким вони проводять більше часу З’ясуймо, чому так відбувається і як цьому можна дати раду. Чому дитина погано поводиться У дитячому віці дитина дарувала вам найніжніші посмішки і, здавалося, була щаслива від того, що ви поруч. Чому ж зараз вона ділиться з вами тільки негативними емоціями? Психологи стверджують, що дитині найбільш комфортно виражати свої сильні почуття в присутності того з батьків, із ким вона проводить більше часу. Тому помилково думати, що їй найбільше подобається проводити час із татом, ніж із вами. Примхлива поведінка дитини може свідчити про те, що вона почувається у безпеці поряд із вами. Такі зміни в поведінці також пов'язані з тим, що мозок дитини в цей період стрімко розвивається. Пам'ять дитини поліпшується, тому вона довше пам'ятає те, що вона хоче. Крім того, маленька дитина тільки починає вчитися взаємодіяти з іншими людьми й намагається дізнатися, наскільки далеко може зайти у...
Лакіза Віта Вікторівна - практичний психолог Педагогічний стаж - 29 років